Ptaki egzotyczne

  • 29.10.2019, 11:47 (aktualizacja 29.10.2019, 13:37)
  • Marek Madej
Ptaki egzotyczne
W dniu 27 października 2019 r. w E. Leclerc Zamość podsumowany został VI Regionalny Konkurs Plastyczny „Ptaki egzotyczne” organizowany przez Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego w Zamościu. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych autorów prac znalazły się wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

Nagrodę Specjalną Pana Henryka Świdnika - Prezesa Zarządu „ ZAMOŚĆDIS” Sp. Z o. o. w Zamościu otrzymała Zuzanna Kamińska.

Nagrody przyznano także Julii Krupickiej i Amelii Mendel. Natomiast wyróżnienia otrzymały Zofia Leńczuk, Emilia Matwiej, Aleksandra Jachorek i Hanna Siudak.

Nagrodzone i wyróżnione prace powstały w pracowniach plastycznych MDK prowadzonych przez Panią Magdalenę Cieplechowicz- Buczak, Wiolettę Brzozowską i Magdalenę Majer.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

A. Bida

MDK Zamość

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe