PLENERY 2019 - Wystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej - Grupy Twórczej

  • 31.10.2019, 13:23 (aktualizacja 31.10.2019, 13:48)
  • Marek Madej
PLENERY 2019 - Wystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej - Grupy Twórczej
W 2019 roku Zamojska Grupa Fotograficzna GT uczestniczyła w wielu plenerach fotograficznych. Były to przeważnie jednodniowe wędrówki po Zamojszczyźnie i Roztoczu w kilkuosobowych grupach. Odwiedziliśmy liczne zabytkowe obiekty południowo – wschodniej Polski

Członkowie Grupy brali też udział w plenerach organizowanych przez ZPFP. Zostaliśmy zaproszeni przez Białostockie Towarzystwo Fotograficzne do udziału w plenerze „W krainie otwartych okiennic”, skorzystało z niego pięciu członków Grupy.

    Zdjęcia prezentowane na wystawie są tylko częścią materiału przywiezionego z naszych wypraw. Pozostały materiał wykorzystamy przy organizacji kolejnych wystaw Zamojskiej Grupy Fotograficznej GT.

 

Autorzy zdjęć : Henryk Andrzejewski, Aleksandra Baranowicz, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Agnieszka Jakubowska, Michał Fandysz, Sławomir Jaszczołt, Tomasz Kłębek, Anna Monastyrska, Alina Ostasz, Stanisław Orłowski, Robert Rusinek, Tomasz Rybczyński, Elżbieta Saczuk, Waldemar Siatka, Katarzyna Sachajko, Henryk Szkutnik, Anna Teterycz i Mirosław Teterycz.

Otwarcie wystawy 6.11.2019 godz. 17.00

Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13

wystawa czynna do 27.11.2019

 

ZGF – grupa twórcza

 

   Zamojska Grupa Fotograficzna GT – to grupa ludzi, których połączyły dwie rzeczy : zainteresowanie fotografią oraz mieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość.

ZGF GT jest kontynuatorką działań „ Zamojskiej Grupy Fotografików” powstałej w 1976 roku przy Wojewódzkim Domu Kultury w Zamościu.

Grupa działa w ramach Stowarzyszenia „ Kultura dla Zamościa” i jest członkiem zbiorowym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Siedzibą Grupy jest Zamojski Dom Kultury.

 

Mirosław Chmiel

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe