MODLITWA ZA ZMARŁYCH STRAŻAKÓW

  • 14.11.2019, 12:07 (aktualizacja 14.11.2019, 12:15)
  • Marek Madej
MODLITWA ZA ZMARŁYCH STRAŻAKÓW
  8 listopada br., w kościele Miłosierdzia Bożego w Zamościu, już po raz kolejny, odbyło się nabożeństwo wypominkowe za zmarłych strażaków, po którym kapelan zamojskich strażaków ks. kan. Andrzej Chmaj wraz z ks. Ryszardem Ostaszem w tej intencji odprawili Mszę świętą.
 

            Na zakończenie uroczystości, serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji 92 urodzin złożono płk w st. spocz. Mieczysławowi Skibie, były też kwiaty i łzy wzruszenia. Cieszymy się, że jubilatowi dopisuje zdrowie i stara się zawsze być tam, gdzie strażacy akcentują swoja obecność.   

            W uroczystościach wzięli udział funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Zamościu oraz reprezentacje strażaków z terenu gmin powiatu zamojskiego. Delegacji zamojskich strażaków przewodził st. bryg. Jacek Sobczyński komendant miejski PSP w Zamościu wraz z druhem Kazimierzem Mielnickim prezesem zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP. W modlitwie uczestniczyli Stanisław Grześko starosta zamojski, prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych ZOSP RP powiatu zamojskiego, komendanci gminni OSP, a także emerytowani strażacy zamojskiej jednostki.

 

                      

      mł. bryg. Andrzej Szozda

Marek Madej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe