Wernisaż prac Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „Zamość Perła Renesansu”

  • 03.12.2019, 12:38 (aktualizacja 03.12.2019, 12:48)
  • Marek Madej
Wernisaż prac Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „Zamość Perła Renesansu”
Od 26 listopada 2019 r. w Galerii Młodych Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu oglądać można wystawę prac uczestników Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „Zamość Perła Renesansu”.

W uroczystym otwarciu wystawy udział wzięli przedstawiciele władz Miasta Zamość, zamojskich placówek oświatowych, Książnicy Zamojskiej, Światowego Związku Żołnierzy AK, Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dyrekcja, nauczyciele i młodzież Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, oraz nauczyciele – wychowawcy wraz z wychowankami naszej placówki.

Wystawa zorganizowana we współpracy z Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu eksponuje prace uzdolnionych plastycznie uczniów z całej Polski, którzy brali udział w warsztatach i plenerach malarskich odbywających się na terenie miasta Zamość.

 

materiał nadesłany

Marek Madej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe