ŚWIĄTECZNE OPOWIEŚCI Z NAMYSŁOWIAKAMI

  • 09.12.2019, 13:27 (aktualizacja 09.12.2019, 13:36)
  • Marek Madej
ŚWIĄTECZNE OPOWIEŚCI Z NAMYSŁOWIAKAMI
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu w niedzielę, 15 grudnia o 11:30 zaprasza na świąteczny Poranek Muzyczny pt. „W Stajence Betlejemskiej”.

 

Soliści i instrumentaliści Orkiestry zachęcą uczestników do wspólnego kolędowania. Będziemy mogli przypomnieć sobie także najważniejsze tradycje świąteczne.

Nasi muzycy przybliżą dzieciom tajniki tradycyjnych potraw wigilijnych i polską obrzędowość związaną ze świętami Bożego Narodzenia.

W klimat świąt wprowadzą nas także opowieści wigilijne i najpiękniejsze polskie kolędy, m.in.: Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Gdy się Chrystus rodzi, Cicha noc, Dzisiaj w Betlejem, Lulajże Jezuniu.

Do wspólnego kolędowania zapraszają: 

Elżbieta Kozyra - prowadzenie, śpiew

Barbara Rabiega - śpiew

Dariusz Sobczak - śpiew

Lech Górski - fortepian

Janusz Puławski - obój

Krzysztof Stopa - skrzypce

Bilety na Poranek Muzyczny pt. „W Stajence Betlejemskiej” w cenie 15 zł (10 zł z Kartą Dużej Rodziny) do nabycia  w biurze Orkiestry, przy ulicy Partyzantów 2 oraz w Internecie na: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/551/

Serdecznie zapraszamy na świąteczny Poranek Muzyczny!

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe