Żądają złożenia mandatów...

  • 31.12.2019, 18:02 (aktualizacja 31.12.2019, 18:21)
  • Marek Madej
Żądają złożenia mandatów...
STANOWISKO RADNYCH KWW „JESTEŚMY DLA ZAMOŚCIA” MARTY PFEIFER DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA RADNYCH RADY MIASTA TADEUSZA LIZUTA I ZDZISŁAWA WOJTAKA
Przesyłamy Państwu stanowisko KWW "Jesteśmy dla Zamościa" Mart Pfeifer -  dotyczące Radnych Tadeusza Lizuta i Zdzisława Wojtaka

STANOWISKO RADNYCH KWW „JESTEŚMY DLA ZAMOŚCIA” MARTY PFEIFER

DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA RADNYCH RADY MIASTA TADEUSZA LIZUTA I ZDZISŁAWA WOJTAKA

 

 

W nawiązaniu do oświadczenia złożonego w dniu dzisiejszym przez radnych Rady Miasta Panów Tadeusza Lizuta i Zdzisława Wojtaka informujemy, że decyzja o wykluczeniu w/w radnych z Klubu „ Jesteśmy dla Zamościa” Marty Pfeifer zapadła w dniu 30.12.2019r. Podjętą w dniu wczorajszym decyzję rozważaliśmy znacznie wcześniej. Trudno współpracować z osobami niegodnymi zaufania.

Głównym powodem wykluczenia radnych były docierające do nas opinie o ich działaniach. W naszej ocenie obaj Radni przedkładają interes osobisty ponad dobro miasta i jego mieszkańców. Obaj zgodnie stwierdzili, że proponowany projekt Budżetu Miasta Zamość na 2020 rok zawiera wiele wad, a mimo to, wbrew wcześniejszym ustaleniom zagłosowali za przyjęciem jego w przedstawionej formie. Czy tak postępują uczciwi ludzie??? Zawarte w oświadczeniu „radnych” treści w naszym odczuciu i na podstawie rocznej współpracy są jedynie pustymi sloganami oraz próbą zakłamania opinii publicznej.

Pan Tadeusz Lizut od początku uzyskania mandatu aktywnie zabiegał o lepiej płatne od obecnego (Pływalnia OSiR) stanowisko pracy w Urzędzie Marszałkowskim. Członków Klubu wielokrotnie zapewniał, że nie będzie to miało wpływu na bezstronność jego oceny sytuacji w sprawach Miasta- jak to wygląda na dzień dzisiejszy - Państwo oceńcie sami. W naszej ocenie uzyskany mandat radnego stanowił jedynie element przetargowy w otrzymaniu upragnionego etatu. Postawa Zdzisława Wojtaka była dla nas zaskoczeniem, ponieważ podczas spotkania Klubu Radnych w dniu 27.12.2019 roku bezdyskusyjnie przyjął podjęte stanowisko wypowiadając negatywna opinię na temat projektu budżetu.

W swoim oświadczeniu Panowie Lizut i Wojtak powołują się na pragnienie podejmowania niezależnych decyzji. W naszym odczuciu brzmi to dość groteskowo... Nadmieniamy, że to Radni KWW Marty Pfeifer są niezależni posiadając zdolność współpracy ponad podziałami z pozostałymi radnymi Rady Miasta oraz Prezydentem. Priorytetem jest jednak dobro miasta i interes mieszkańców. Dla tych którzy przedkładają interes własny ponad dobro ogólne oraz wzbudzają wątpliwości moralne nie ma miejsca wśród nas.

W związku z zaistniałą sytuacją, nagannym zachowaniem w/w Radnych KWW „ Jesteśmy dla Zamościa”. Marty Pfeifer- żądamy od nich złożenia mandatów w trybie natychmiastowym.

 

 

KWW „ Jesteśmy dla Zamościa” Marty Pfeifer

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe