X Plebiscyt TVK rozstrzygnięty.

  • 16.02.2020, 21:02 (aktualizacja 27.02.2020, 09:55)
  • Marek Madej
X Plebiscyt TVK rozstrzygnięty. Galeria foto Mirosław Chmiel
Znamy wyniki X Plebiscytu Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr Na Najlepszego i Najpopularniejszego Trenera i Sportowca miasta Zamość roku 2019

Jubileuszowy 10. Plebiscyt Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr na Najlepszego i Najpopularniejszego Trenera i Sportowca roku 2019 Miasta Zamość został rozstrzygnięty. Uroczysta gala odbyła się 14 lutego w restauracji OSiR w Zamościu. W tej edycji plebiscytu bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Padwa” w Zamościu oraz Klubu Sportowego „Agros” Zamość

 

Już po raz dziesiąty zamojscy dziennikarze za pośrednictwem Telewizji Kablowej Zamość VIDEO-KADR wybrali najlepszych sportowców Zamościa. W ramach tegorocznego plebiscytu nominowano 41 sportowców związanych z Zamościem. Byli to między innymi lekkoatleci, przedstawiciele sportów walki, gier zespołowych a także zawodnicy dyscyplin paraolimpijskich. Nominowano także 11 trenerów lokalnych klubów.

 

Decyzją kapituły w składzie: Tygodnik Zamojski, Kronika Tygodnia, Zamosconline, Roztoczenet, Skafander, Kurier Zamojski, Katolickie Radio Zamość, Telewizja Kablowa Zamość najlepszym zawodnikiem minionego roku został Paweł Fajdek zawodnik KS „Agros” w Zamościu, który w minionym roku po raz czwarty z rzędu zdobył mistrzostwo świata w rzucie młotem. Tytuł najlepszego i najpopularniejszego trenera minionego roku otrzymał Tomasz Marcin Czerwonka – szkoleniowiec MKS „Padwa” w Zamościu. To wyróżnienie otrzymał już czwarty rok z rzędu.

 

Kolejne miejsca w zestawieniu sportowców zajęli: Paweł Puszkarski z MKS „Padwa”, Dominik Kopeć z KS „Agros”, Igor Zavodskyi z AUKS PWSZ Trefl, Jacek Flis Aeroklub Ziemi Zamojskiej, Emilia Rechul KS „Agros”, Andrzej Neścior KS „Agros”, Adam Gardzioła KS „Agros”, Ewelina Czop KS „Agros”, Marek Nieścior Akademia Koszykówki,

Na kolejnych miejscach za zwycięzcą wśród trenerów uplasowali się Piotr Kostrubiec AUKS PWSZ Trefl, Leszek Stempel KS „Agros”

W tym roku organizatorzy przyznali dodatkowo dwa wyróżnienia. Wyróżnienie Ambasador Sportowy Roku 2019 otrzymał Henryk Świdnik, który swoją działalnością wspiera zamojskich sportowców i kluby działające w mieście.

Odkryciem Roku 2019 został młody pięściarz z ASB Hetman Zamość Paweł Korzec.

 

Podczas gali wręczenia nagród zbierane były pieniądze na "RODZINNY DOM" czyli kompleks terapeutyczno-opiekuńczy dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami, zlokalizowany przy ul. Kresowej w Zamościu, który poprowadzi Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu.

Galę poprowadzili Antoni Kołodziejczuk i Leonard Marczuk, imprezę muzycznie uświetnił zamojski zespół „Solaris”.

Podczas Plebiscytu promowane było Województwo Lubelskie poprzez umieszczenie roll-apu w sali głównej i umieszczenie logo woj. lubelskiego na zaproszeniach. W imieniu marszałka nagrody wręczał  Krzysztof Gałaszkiewicz radny Sejmiku Wojewódzkiego.

Głównymi sponsorami plebiscytu byli: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość, PGE Obrót, Miasto Zamość, Starostwo Powiatowe w Zamościu, Burmistrz Szczebrzeszyna, E. Leclerc Zamość, Intermarche, Pizzeria Il Tempo, Motopartner, Szkoła Języków Obcych Bacalarus, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Van Taxi, Restauracja OSIR, Usługi Transportowe Jacek Szuwara. Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o., „Artis” Hotel&Spa, PKP Linia Hutnicza – Szerokotorowa sp. z o.o. w Zamościu, Restauracja Verona, Ranczo Debry, Autokomis Camaro, Recman, LZS, Bilton spółka telekomunikacyjna, Trans Man.

 

Wkrótce materiał wideo.

 

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe