SCHUMAN „PREZYDENTEM” WSPÓLNOTY NARODÓW EUROPY

  • 05.03.2020, 19:46
  • Marek Madej
SCHUMAN „PREZYDENTEM” WSPÓLNOTY NARODÓW EUROPY
Schuman Bus przyjedzie do Zamościa i zatrzyma się na Rynku Wielkim - 6 marca.

 Spotkanie z mieszkańcami, władzami, przedsiębiorcami, uczniami, nauczycielami i wszystkimi zainteresowanymi odbędzie się o godz. 19:00 w Sali Consulatus w zamojskim Ratuszu (Rynek Wielki 13) Pod takim hasłem realizowane jest dzieło zorganizowane przez Instytut Myśli Schumana. Jest to podróż dookoła Polski i Europy w formie „Schuman Bus”, które ma na celu promocję idei Roberta Schumana – współzałożyciela Wspólnoty Europejskiej, oraz integrowanie ludzi, a w szczególności Polski i Polaków w celu odnowy modelu funkcjonowania Europy i budowania prawdziwej wspólnoty narodów europejskich. 

Celem podróży „Schuman Bus” jest zachęcanie Polaków, którzy chcą respektować „ZASADY SCHUMANA” do integrowania się wokół Schumana i włączania się w Jego dzieła oraz tworzenie „Grup Schumana” w całej Polsce i Europie.

 

 

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe