Konkurs rozstrzygnięty

  • 02.04.2020, 10:46 (aktualizacja 02.04.2020, 10:56)
  • Marek Madej
Konkurs rozstrzygnięty
W związku z jubileuszem 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, który obchodzony będzie w październiku 2020 roku, Zamojski Dom Kultury ogłosił 19 marca na swoim fanapage’u konkurs plastyczny pn. „100 lat Zamojszczyzno!”. W dniu 30 marca o godz. 19:00 zakończono przyjmowanie prac. W komentarzach pod postem zliczono łącznie 64 prace.

Komisja w składzie Jolanta Kalinowska – Obst (kierownik Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”), Joanna Bilska-Pawłowska (kierownik Działu Artystyczno-Organizacyjnego ZDK) i Dariusz Łukasik (instruktor plastyki ZDK) po długich wirtualnych obradach dokonali wyboru 11 prac; przyznając ex aequo 2 pierwsze, 1 drugie, 1 trzecie miejsce i 7 wyróżnień.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Hanna Michalik, kl. 2c, SP nr 7 w Zamościu
I miejsce – Ada Ferenszkiewicz, kl. 6a, SP nr 7 w Zamościu
II miejsce – Amelia Niemczuk, kl. 6c, SP nr 7 w Zamościu
III miejsce – Aleksandra Sabatowska, Przedszkole Miejskie nr 12, grupa czterolatków

Wyróżnieni zostali:
Lilianka Stanicka, 10 lat
Amelia Mendel, kl. 5c, SP nr 7 w Zamościu
Wiktoria Gil, 14 lat, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni w Zamościu

Specjalne wyróżnienia przyznane przez ZPiT „Zamojszczyzna” otrzymali:
Emilia Żebrowska, kl. 5c, SP nr 7 w Zamościu
Marysia Palonka, kl. 4, SP nr 7 w Zamościu
Miłosz Lenard, kl. 5, SP nr 7 w Zamościu
Natalia Kuśmierz, 12 lat

Elektroniczne dyplomy dostępne będą dla wszystkich uczestników konkursu już wkrótce. Poinformujemy Was poprzez stronę i facebook Zamojskiego Domu Kultury. Dyplomy w wersji papierowej oraz nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych będą do odbioru w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury, kiedy już sytuacja unormuje się. Bardzo prosimy każdego z uczestników konkursu o dostarczenie oryginalnej pracy w dniu odbioru dyplomu.

Komplet 64 prac zostanie zaprezentowany na wystawie podczas jubileuszu 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” w październiku 2020 r.

Komisja gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu. To była wielka przyjemność oglądać tyle pięknych prac i niezwykle trudne zadanie wybrać te najciekawsze.

Marek Madej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe