#Zamość na zdrowie- zbiórka trwa!

  • 08.04.2020, 18:10
  • Marek Madej
#Zamość na zdrowie- zbiórka trwa!
Jest 8 kwietnia, a na koncie zbiórki pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla zamojskich medyków mamy 12 169 zł! Cel wsparło 109 osób.

Akcja ruszyła 6 dni temu. Poprzez datek na portalu www.siepomaga.pl każdy z nas może pomóc lokalnej służbie zdrowia. Zbiórka to inicjatywa Zamojskiego Klubu Rotariańskiego wspierana przez Prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.

 - Szalejąca pandemia koronawirusa zagraża nam wszystkim. Jest to sytuacja, która zmusza nas do niestandardowych działań i zachowań. Apelujemy do mieszkańców Zamościa i regionu, abyście wsparli nas w tych działaniach, bo w jedności jest siła. Każdy grosz, który na to przeznaczymy, pozwoli nam wspólnie zabezpieczyć personel medyczny, który na pierwszej linii dba o nasze życie i zdrowie- zachęca do zbiórki Krzysztof Bork reprezentujący Rotary Klub Zamość.

Celem organizatorów akcji #Zamość na zdrowie jest zgromadzenie 50 000 zł. Cała zebrana kwota, zostanie przekazana na zakup m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic.

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe