Nieudzielenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia osobówek

  • 12.05.2020, 21:03
  • Marek Madej
Nieudzielenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia osobówek
Siedzący za kierownicą skody 83-latek podczas wyjeżdżania z posesji nie udzielił pierwszeństwa kierującemu volvo. W wyniku zderzenia samochodów, do szpitala trafił 83-latek oraz pasażerka volvo. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Jacnia.  Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 83-letni mieszkaniec Lublina kierując skodą wyjeżdżając z terenu posesji nie udzielił pierwszeństwa volvo, które poruszało się drogą wojewódzką.

Po zderzeniu samochodów do szpitala na dalsze badania został przewieziony kierujący skodą oraz pasażerka volvo. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że 83-latek siedzący za kierownicą skody był trzeźwy, podobnie jak 64-letni mieszkaniec Zamościa kierujący volvo.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy o tym, że włączając się do ruchu, czy też wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zawsze wcześniej należy upewnić się, czy możemy ten manewr wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy również, że od podejmowanych na drodze decyzji zależy nie tylko nasze zdrowie, ale również zdrowie i życie innych uczestników ruchu.

D.K-B.

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe