Poszukiwany w rękach policjantów

  • 08.07.2020, 15:36
  • Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl
Poszukiwany w rękach policjantów http://www.lubelska.policja.gov.pl
Policjanci z zamojskiej komendy widząc leżącego na chodniku mężczyznę w obawie o jego zdrowie natychmiast zareagowali. Jak się okazało 38-latek nie potrzebował pomocy medycznej, był pijany i dodatkowo poszukiwany sądowym nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższy rok zatrzymany spędzi w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.
Wczoraj około godziny 17:30 na terenie Zamościa policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego patrolując ulice miasta zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. W obawie o jego stan zdrowia natychmiast podjęli interwencję. Jak się  okazało 38-latek był zdrowy i nie potrzebował pomocy medycznej, a powodem „chodnikowej drzemki”  był alkohol. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przewieziony do zakładu karnego. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się bowiem, że 38-latek z powiatu hrubieszowskiego poszukiwany był wydanym przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. W przeszłości dopuścił się przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, za co ma rok do odsiadki.
Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe