„Dodaj książce skrzydeł”

  • 01.03.2021, 12:51
  • Marek Madej
„Dodaj książce skrzydeł”
Książnica Zamojska zaprasza do udziału w 4 modułowym kursie on-line dla Rodziców, promującym czytelnictwo wśród dzieci. Autorski program „Dodaj książce skrzydeł” opracowała Agata Korcz-Rozłowska. Kurs skierowany jest do Rodziców, którzy chcieliby zachęcić dzieci do czytania, a także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o wpływie książek i czytania na rozwój dzieci.

Autorka programu i prowadząca kurs on-line ukończyła stosunki międzynarodowe, pracowała w korporacjach finansowych. Jest przedsiębiorcą, trenerem personalnym, pilotem wycieczek, animatorem, wielką miłośniczką książek, a prywatnie żoną i mamą czwórki dzieci.

Kurs będzie odbywał się w formie cotygodniowej dystrybucji materiałów poprzez email oraz cotygodniowej dystrybucji zadań i materiałów poprzez platformę classroom.

Zapisy i informacje:

- [email protected]

- https://www.facebook.com/AgataHi5

- https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska oraz pod nr tel. 846271154 wew. 29

 

Angelika Sarzyńska
Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamości

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe