Policyjna "Szlachetna Paczka"

  • 12.12.2021, 11:46
  • Marek Madej
Policyjna "Szlachetna Paczka"
Hrubieszowscy policjanci i pracownicy cywilni włączyli się w tym roku w akcję „Szlachetna Paczka”. Zorganizowali pomoc materialną dla jednej z rodzin z gminy Hrubieszów. Zebrane środki finansowe pozwoliły na spełnienie wszystkich potrzeb znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej rodziny.

W tym przedsięwzięciu realizowana jest idea mądrej pomocy – przekazując potrzebującym pomoc materialną, motywuje się ich do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej.

Paczki w formie prezentów o wartości ponad 2 tysięcy złotych trafiły do potrzebującej rodziny z gminy Hrubieszów w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, w której wzięli udział policjanci i pracownicy policji hrubieszowskiej komendy przy wsparciu Związków Zawodowych.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni chętnie przyłączyli się do akcji i uczestniczyli w zbiórce pieniędzy i rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.

Dzisiaj paczki zostały przekazane wolontariuszom „Szlachetnej Paczki”. Teraz pomoc trafił do potrzebującej rodziny.    

Wśród przekazanych przedmiotów znalazły artykuły spożywcze, węgiel na opał, środki czystości, kosmetyki oraz inne artykuły pierwszej potrzeby o które prosiła rodzina. 

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc. 

asp. sztab. Edyta Krystkowiak 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe