O rozwoju Twojego biznesu

  • 14.12.2016, 18:49
  • red.
konferencja_biznesowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja pt. „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, odbyła się w Zamościu.

Na konferencje zaproszono wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie wykorzystania internetu, w tym mediów społecznościowych do zwiększenia sprzedaży, dotarcia do nowych klientów, jak również usprawnienia bieżącej działalności firmy oraz współpracą z firmami zagranicznymi.

 

Program szkoleń tury jesiennej objął 34 miasta, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzili m. in. eksperci handlu zagranicznego Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND.

 

Konferencję swoim patronatem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk oraz Unia Szefów Firm Zamojszczyzny.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 25.12.2016, 08:08
Obecnie warto zainwestować w reklamowanie się w Google Adwords - wydawcy tych reklam narzekają na znaczny spadek dochodów (nieuwzględnianie kliknięć) http://pamietnikwindykatora.pl… więc reklamodawcy mają się znacznie lepiej - mają skuteczna reklamę po znacznie niższych kosztach niż jeszcze ze dwa lata temu, osobiście to odczuwam i polecam.

Pozostałe