III Orszak Trzech Króli w Zamościu - zaproszenie

  • 03.01.2017, 16:09 (aktualizacja 03.01.2017, 16:14)
  • Teresa Madej
III Orszak Trzech Króli w Zamościu - zaproszenie MATERIAŁ NADESŁANY
Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu, Miasto Zamość i Gmina Zamość zapraszają na III Orszak Trzech Króli w Zamościu, w dniu 6 stycznia 2017 r., pod hasłem:: "Pokój i Dobro", który odbędzie się pod honorowym patronatem J. E. Biskupa Zamojsko-Lubaczpwskiego Mariana Rojka, Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka i Wójta Gminy Zamość Pana Ryszarda Gliwińskiego.

III Orszak Trzech Króli w Zamościu rozpocznie Msza Święta koncelebrowana w Katedrze Zamojskiej o godz. 10.30. Po Mszy Świętej formujemy Orszak i rozpoczynamy wspólny przemarsz ulicami Zamościa: Akademicką, Łukasińskiego, Kościuszki, Moranda na Rynek Wielki.

 

Zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd, odkrywania tradycji jasełkowej, na słodkie "szczodraki" zamojskie i "gwiazdki królewskie", gorącą herbatę oraz grochówkę żołnierską.   

 

Szczegóły wydarzenia na plakacie.

Zapraszamy!

Teresa Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe