Misterium Męki Pańskiej

  • 10.04.2017, 18:39 (aktualizacja 11.04.2017, 17:27)
  • red.
misterium.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
8 kwietnia w zamojskim amfiteatrze mogliśmy zobaczyć inscenizację Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu grupy teatralnej „Jednak warto”.

Ostatnie chwile z życia Jezusa Chrystusa odgrywano w zamojskim amfiteatrze przy Nowej Bramie Lubelskiej na Starym Mieście już po raz drugi. Jednak Misterium Męki Pańskiej w Zamościu przedstawiane jest od 2008 roku. Jak co roku, odbyło się ono w sobotę poprzedzającą niedzielę palmową. Od lat, wydarzenie cieszy się setkami uczestników z Zamościa i okolic.

 

Jak co roku w wydarzenie zaangażowały się setki osób, inscenizację zrealizowała grupa teatralna „Jednak Warto” działające przy parafii p. w. Świętej Bożej Opatrzności – organizatora Misterium.

W wydarzeniu udział wzięło setki osób, chcących przeżyć Misterium Męki Pańskiej w wyjątkowy sposób.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe