Drewniane pudełka - skrzynie skarbów z fotografiami

  • 04.08.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Drewniane pudełka - skrzynie skarbów z fotografiami
Piękne zdjęcia to niezapomniana pamiątka wielu ważnych wydarzeń. Przywołują wspomnienia i budzą emocje. Chcąc móc się nimi cieszyć jak najdłużej, warto zadbać o ich właściwe przechowywanie. Sprawdzonym sposobem są pudełka, które oferuje Drewniany sklep.

Piękno płynące z natury

Pudełka z drewna zostały wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu wyglądają efektownie i pełnią funkcję dekoracyjną. Postawione na półce lub szafce idealnie wkomponują się w wystrój wnętrza. Duża różnorodność dostępnych pudełek pozwoli dobrać odpowiednie zarówno do eleganckiego salonu, jak i przytulnej, kameralnej sypialni. Dodatkowo tak nietypowe ozdoby zwrócą uwagę gości, będą zachętą do wspólnego obejrzenia fotografii i odświeżenia w pamięci różnych historii.

Urok, jaki mają drewniane pudełka, podkreślają ekologiczne lakiery. Zabezpieczają powierzchnię przed zniszczeniem, utrwalają wzory i dodają walorów estetycznych. Dodatkowo niektóre produkty mogą mieć oryginalne wypełnienie w postaci mchu lub owczego futerka. Taki dodatek podkreśli naturalny wygląd całości.

Fachowe wykonanie

Właściwe materiały to nie wszystko. Liczy się także wykonanie pudełek przez doświadczonych profesjonalistów z wyczuciem artystycznym. Produkty są wykonywane ręcznie, więc każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Takie pudełka mają zdecydowaną przewagę nad tymi fabrycznymi, produkowanymi taśmowo. Ich niepowtarzalność oddaje indywidualny charakter wspomnień zapisanych na zdjęciach. Nie można pominąć tego, iż pudełka są produkowane w Polsce. Ten fakt odgrywa szczególną rolę w czasach, kiedy tak ceni się krajowych producentów.

Niepowtarzalny wygląd

Drewniane pudełka mogą stać się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki możliwości personalizacji. To pozwala na wyrażenie siebie - swoich intencji, emocji. Poza opcją zadecydowania o wypełnieniu, można wybrać kształt, kolor oraz odpowiedni grawer, który zostanie wykonany na pudełku. Można znaleźć coś dla siebie w szerokiej gamie autorskich wzorów, jak i samemu wymyślić motyw.

Pudełko wykonane według własnego pomysłu to także sposób na okazanie ciepłych uczuć. Pudełko, które będzie nawiązywało do wspólnie przeżytych chwil, stanowi oryginalny pomysł na prezent. Odpowiedni grawer dodatkowo utrwali w pamięci istotną datę lub cudowne słowa.

Pewna ochrona

Solidnie wykonane drewniane pudełka są gwarancją bezpieczeństwa dla delikatnych fotografii. Mogą pomieścić ponad sto zdjęć, przy okazji chroniąc je przed wyblaknięciem, zalaniem lub podarciem. Pudełko staje się skrzynią skarbów - wszak nie ma nic cenniejszego od wspomnień.Tajemniczości mogą dodać metalowe okucia i zamek.

Odpowiednia ochrona ma szczególne znaczenie w przypadku fotografii ślubnych. Dla wielu par ślub jest najważniejszym dniem w życiu, dlatego pamiątki po nim mają wyjątkowe znaczenie. Z tego powodu warto przechowywać je w jak najlepszym miejscu. Album najczęściej trafia na półkę, gdzie kurzy się między książkami. Drewniane pudełko można postawić na kredensie w centrum pokoju i sięgać po nie, kiedy tylko pojawi się ochota na przywołanie cudownych wydarzeń.

Szeroki wybór

Drewniany sklep proponuje niezwykle szeroki wybór produktów. W ofercie można znaleźć pudełka na zdjęcia w wielu różnych rozmiarach. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością zainteresują się pudełkami na pendrive, który może zostać ozdobiony grawerem. Miłośnicy albumów wybiorą coś idealnego dla siebie spośród wielu pudełek na album.

Zdjęcia to nie tylko kawałki papieru z wywołanym obrazem. To zapis bezcennych momentów, tych wesołych i tych smutnych. Drewniane pudełka sprawią, że fotografie na długo zachowają głębokie kolory i pozwolą chociaż na chwilę przenieść się w czasie.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: