Czy będzie kontrakt MZK z Jelcz Sp. z o.o.?

  • 11.02.2019, 20:31
  • Marek Madej
jelcz_w_zamosciu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poseł Sławomir Zawiślak działając w trosce o rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy w Zamościu, a także zwiększenie potencjału obronnego Zamojszczyzny wystąpił z pismem do Prezesa Zarządu Jelcz Sp. z o.o., Leona Szuturmy.

W  piśmie jakie dostaliśmy Poseł przedstawił Prezesowi Zarządu Jelcz Sp. z o.o. propozycję serwisowania pojazdów marki Jelcz przez warsztaty Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu.

Firma wyraziła chęć nawiązania współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu w zakresie autoryzacji dla serwisowania i napraw gwarancyjnych samochodów specjalnych marki Jelcz, na zasadach, które byłyby zawarte w ustalonej z samorządową spółką umowie serwisowej.

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe